21.08.2017 / Pondelok | Dnes má meniny: Jana

Obchodno-Technický manažér

Miesto práce:  Nová 5, Pezinok - Grinava
Druh pracovného pomeru:  plný úväzok
Termín nástupu:  dohodou
Ponúkaný plat (brutto):  Základ + Prémie / spolu: 1000-2000€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovné činnosti administratívneho, technického a obchodného charakteru
- vypracovávanie cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie a sledovanie ich aktuálneho stavu
- spracovanie objednávok a podkladov v technickom riešení pre výrobu a realizáciu, prípadné technické návrhy
- komunikácia s obchodným a výrobným oddelením
- komunikácia so zákazníkmi, informácie o technickom vyhotovení a cenách
- oslovovanie zákazníkov a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a udržiavanie kontaktu so zákazníkom - Slovensko prípadne zahraničie
- kompletné riešenie a zabezpečenie zákazky, návšteva zákazníka alebo miesta realizácie

Zamestnanecké výhody, benefity

- kolektívna aj samostatná zaujímavá práca v mladom tíme
- platové možnosti závislé od vlastnej činnosti a šikovnosti
- priestor pre sebarealizáciu a vlastné nápady
- prevádzka sa nachádza v Grinave na začiatku PK pár km od BA
- dobré vlakové aj autobusové spojenie
- ročné a individuálne odmeny
- telefón aj na súkromné účely
- iné

Hľadáme šikovných technicky zdatných ambicióznych ľudí, ktorí majú chuť a odvahu dosahovať ciele.
Pri zvládnutí predmetnej pozície sa očakáva priemerná mzda min 1350.-€ brutto a viac.

Informácie o výberovom konaní

Potrebné zaslať životopis kariera@tinron.sk a záujemca bude kontaktovaný na základe zaslaného životopisu.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť uchádzača do výberového konania. V takom prípade uchádzač nebude kontaktovaný.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

neobmedzene

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, Strojárstvo, Výroba

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz:  B

Počet rokov praxe:  2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax v oblasti TZB, stavebníctva alebo výroby, komunikatívnosť, zodpovednosť, technické myslenie, čítanie technických výkresov, samostatnosť, ambície profesného a platového rastu, skúsenosti s obchodom vítané

Prehlásenie potrebné zaslať so životopisom:
Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti TINRON s.r.o. a prehlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledku  s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Tento súhlas je možné kedykoľvek zrušiť.

Komponenty VZT
Kontakt

Pre akékoľvek otázky, komentáre alebo pripomienky nás kontaktujte:
E-mail: tinron@tinron.sk