14.12.2017 / Štvrtok | Dnes má meniny: Branislava,Bronislava

Skladník s rozvozom

Miesto práce:  Pezinok - Grinava
Druh pracovného pomeru:  plný úväzok
Termín nástupu:  dohodou
Ponúkaný plat (brutto):  Základ + Prémie + Príplatok za jazdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzický príjem a výdaj výrobkov a materiálov. Rozvoz produktov zákazníkovi prevažne na stavby, nákup a dovoz materiálu vozidlom do 3,5t. Pomocné práce na dielni a práca v sklade. Práca s VZV.

Zamestnanecké výhody, benefity

Dobré autobusové i vlakové spojenie
Vhodné pre uchádzačov z okolia.
Ubytovanie neposkytujeme.

Informácie o výberovom konaní

Zaslať životopis alebo si záujemcovia dohodnú osobný pohovor telefonicky v pracovné dni 8:00-16:00 na čísle 0903301186.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

Neobmedzene.  Hlásiť sa o prácu je možné po celý rok.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači s minimálnym vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - mierne pokročilý alebo Anglický jazyk - mierne pokročilý alebo Maďarský jazyk - mierne pokročilý

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Bežná obsluha PC

Vzdelanie v odbore

Rôzne - vítané :Stavebný klampiar, klampiar, zámočník, zvárač, potrubár, montér vzduchotechniky, .......

Počet rokov praxe       Skladník, Vodič  - 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Skúsenosti s predmetnou pracovnou pozíciou, skladové hospodárstvo. Vodič dodávky do 3,5t (plachta) alebo vozidiel skupiny C.
Skúsenosti s prácou v kovovýrobe či strojárstve vítané.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, práca s PC, ...

Prehlásenie potrebné zaslať so životopisom

Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti TINRON s.r.o. a prehlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledku  s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č.428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Tento súhlas je možné kedykoľvek zrušiť.

Produkcia VZT
Kontakt

Pre akékoľvek otázky, komentáre alebo pripomienky nás kontaktujte:
E-mail: tinron@tinron.sk